Ochrana podvozku a spodních částí automobilů
Studentská 1727, 511 01 Turnov +420 481 540 511 info@bodycolor.cz sociální sítě

Ochrana podvozku a spodních částí automobilů

Kamínky, zimní solení, štěrk, prach, to vše se nám při provozu na silnici dostává do kontaktu se spodní částí vozidla a způsobují jeho poškození. Především poškozují lak a způsobují korozi, kamínky způsobují hluk a snižují komfort jízdy. Vše se dá vyřešit použitím materiálů, které výše uvedeným nepříjemnostem umí zabrání.

Značky HB Body je známá svou širou nabídkou těchto produktů. A který kam použít a co od něj očekávat?

Body 930 - materál na bázi kaučuku a asfaltu, má trvalou pružnost, nelze přelakovat. K dipozici jako sprej, kartuš nebo plechovka pro aplikaci štětcem.
Body 950 - materál na bázi kaučuku a asfaltu, má trvalou pružnost, lze přelakovat. K dipozici jako sprej, kartuš nebo plechovka pro aplikaci štětcem.
Body U951 - materál na bázi pryže, má extrání a dlouhotrvající pružnost, lze přelakovat. K dipozici jako sprej nebo kartuš.
Body 900 - materiál na bázi vosku. Má vysokou chranu priti vodě. Ve spreji je k dispozici s hadičkou pro nástřik dutin. V kartuši pro nástřik podbozku. 
Body 933 - materiál bázi umělých pryskyřic, kaučuku, asfaltu a vosku s vysokou odolností proti vlhkosti a solím. Zůstává elastický. Nelze přelakovat K dispozici v kartuši.
Body 955 Tough Liner - vysoce mechanicky odolný nástřik. Vojenská technologie proniká do běžného provozu a umožňuje chránit vůz před větvěmi, kamínky a celkoviu mechanicky zvýšenou zátěži.