Konec plnísní na zdech
Studentská 1727, 511 01 Turnov +420 481 540 511 info@bodycolor.cz sociální sítě

Konec plnísní na zdech

Bohužel, můžete mít doma krásně čisto, ale plísním na zdech přesto zabránit nejde. Občas může být příčina ve větší vlhkosti v místností, což může být způsobeno malým větráním. Často však plísně vznikají zvenku špatně provedenou fasádou nebo svodem ze střechy.

Samozřejmě ne vždy je možné ihned problém fasády nebo střechy vyřešit a tak je na řadě vymalování místnosti, které si s plísní poradí a vytvoří vám krásné a čisté prostředí.

Značky Vitex má hned dva výrobky, které svým složením ničí plísně, řasy a houby na zdech.
První z nich je Vito PLUS. Obsahuje ionty stříbra, které se už mnoho let používá jako likvidátor plísní a má dokonce antibakteriální účinky. Už staří mořeplavci si do kádě s vodou dávali stříbrné mince, aby voda zůstala dlouho bez kontaminace. Dnešní mince ale do vody neházejte, maximálně do kašny a něco si přejte ;o)

Díky Vito PLUS plíseň zastavíte nebo budete předcházet její tvorbě. Antibakteriální účinky jsou certifikovány dle IMSL což je nejvyšší certifikace tohoto typu.

Druhým produktem je Kitchen&Bath. Jak název produktu napovídá kuchyně a koupelny jsou přesně ta místa, kde jí použít. Všeobecně to jsou veškeré prostory se zvýšenou tvorbou vlhkosti nebo vodní páry, takže i prádelny, sauny, sklepní prostory… Kitchen&Bath má vysoký obsah fungicidních složek, který likviduje zárodky hub, řas a plísní ve zdech.

Pokud je na zdi již plíseň, nejdříve jí odstraňte sprejem Kitchen&Bath – nastříkejte na postižené místo a lehce vlhkým hadříkem setřete. Nepoužívejte prostředky s chlórem.

No a váš domov nebo kancelář nejen zářivě bílá, ale také hygienicky čistá

Barvy jsou samozřejmě omyvatelné, takže sem tam obtisknuté ruce našich nejmenších ratolestí i ruce našich domácích kutilů nejsou žádný problém. Barvy jsou k dispozici v extra vysoké bělosti nebo se dají natónovat v mnoha odstínech.